Akuzohet si manjak seksual, Familjarët e 41-vjeçarit: Ka qenë i dehur, nuk mban mend asgjë atë natë

Emisioni “Me zemer te hapur” nga Evis Ahmeti ne News24
22 dhjetor, 2017

Nje 41 vjecar ndodhet ne burg nga data 25 gusht i ketij viti me akuzen vjedhje me dhune. Me 25 gusht ai kishte konsumuar alkool dhe po largohej per shtepi. Kater persona e kane dhunuar dhe i grabitur parate. Ka qene nje vajze e tre djeme. Policia e ka derguar ne spital dhe me pas e ka arrestuar. Ky eshte versioni i motres dhe nuses qe ndodhej ne studio. Ndersa policia ka deklaruar se eshte perleshur me 25 vjecaren per ta grabitur dhe te dy kane dhunuar njeri-tjetrin. Nderkohe dyshohet se e ka ngacmuar seksualisht vajzen. Ceshtja eshte ne hetim ende….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *