Get Ready With Me In 3 Minutes [Mad VMA’s Rehearsal]

Subscribe: https://goo.gl/phfF6u
Σας ευχαριστώ που είσαστε εδώ! Την Τετάρτη μπορείτε να επιστρέψετε γιατί έχω κανονίσει κάποια giveaways για τους 150.000 subscribers!
Kαι ναι! Δεν φοβάμαι να το παραδεχτώ. Χρειάστηκαν 5 λεπτά για το μακιγιάζ. Το μοντάζ έκανε την δουλειά του 🙂
boo!

Like & Leave A Comment If You Feel Like It.
[note to self: Κάθε Τετάρτη καινούριο βίντεο!]

Βρείτε με στα social media:
Instagram: https://www.instagram.com/mairiboo/
FB page: https://www.facebook.com/MarySinatsaki/
Twitter: https://twitter.com/mairiboo
Snapchat: Mairibooreal

● Φοράω:
1o look: Μαγιό: Asos | Jeans: Nasty Gal | Πλατφόρμες: Mairiboo For Envie https://buyaboo.gr/products/tampa-mairiboo-for-envie-2

2o look: Τοπ & Κιμονό: BSB | Παπούτσια: Mairiboo For Envie https://buyaboo.gr/products/mayro-mairiboo-for-envie | ρολόι CLUSE https://clusewatches.com/model/cluse-lavedette-rosegold-white-flamingo-CL50025

● Μακιγιάζ:
Prime Correct Corrects Redness + Pore-Minimizing Face Primer By Milani: https://buyaboo.gr/products/prime-correct-corrects-redness-pore-minimizing-face-primer-by-milani
Honey Lush Angel Face BB Cream: https://buyaboo.gr/products/honey-lush-angel-face-bb-cream
Dolce Baked Bronzer by Milani: https://buyaboo.gr/products/dolce-baked-bronzer-by-milani
Anastasia Beverly Hills Brow Definer – Chocolate: http://www.anastasiabeverlyhills.com/brow-definer/brow-definer.html?cgid=fillers#start=2&cgid=fillers
Lash Trifecta Lengthens + Curls + Separates Mascara by Milani: https://buyaboo.gr/products/lash-trifecta-lengthens-curls-separates-mascara-milani
Rodeo Drive Highlighter – Ofra Cosmetics: https://buyaboo.gr/products/rodeo-drive-highlighter-ofra-cosmetics
MAC lip pencil – Whirl: http://www.maccosmetics.com/product/13852/340/products/makeup/lips/lip-pencil/lip-pencil#/shade/Whirl
Moisturizing Almond Coco Moisture Lock Oil by Milani: https://buyaboo.gr/products/moisturizing-almond-coco-moisture-lock-oil-milani

Γενικά:
● Πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο: iMovies

► My Camera: Panasonic DMC-GH4 LUMIX 14-140mm lens

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *