MAKEUP DUPES TESTED! (Οικονομικά VS ακριβά) ● MarilliasChoice

Makeup lover?? Makeup for less?? Ε, αυτό είναι το βίντεο που θέλετε να δείτε. ❤ Kάντε εγγραφή στο κανάλι μου για περισσότερα βίντεο: https://goo.gl/yxFnAE

OΛΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ

”ORIGINALS”
Benefit The Porefessional https://www.sephora.gr/el-GR/ProductDetail/?prodid=41550
Maybelline Instant Age Rewind Concealer http://www.glam4u.gr/el/maybelline-age-rewind-concealer.html
Benefit Goof Proof Brow Pencil https://www.sephora.gr/el-GR/ProductDetail/?prodid=49994
Urban Decay Naked 2 Eyeshadow Palette https://www.sephora.gr/el-GR/ProductDetail/?prodid=51909
Benefit Hoola – Poudre Soleil https://www.sephora.gr/el-GR/ProductDetail/?prodid=41485
Mac FLEUR POWER blush http://www.maccosmetics.gr/product/13842/329/powder-blush#/shade/Fleur_Power
The Balm Mary-lou manizer http://www.beautytestbox.com/the-balm-cosmetics-mary-lou-manizer-luminizer
Mac All fied up http://www.maccosmetics.gr/product/13854/310/lipstick#/shade/All_Fired_Up

”DUPES”
W7 Porefection Pore Minimizer http://www.thebeautyhall.gr/component/virtuemart/porefection-pore-minimizer-detail?Itemid=383
W7 A Good Hiding concealer http://www.thebeautyhall.gr/component/virtuemart/a-good-hiding-light-medium-detail?Itemid=385
W7 Twist and Shape Combi Eye Pencil http://www.thebeautyhall.gr/component/virtuemart/twist-and-shape-combi-eye-pencil-dark-brown-detail?Itemid=396
W7 Colour Me Buff http://www.thebeautyhall.gr/component/virtuemart/colour-me-buff-detail?Itemid=393
W7 Honolulu http://www.thebeautyhall.gr/component/virtuemart/honolulu-detail?Itemid=388
THE BALM COSMETICS Frat Boy http://www.beautytestbox.com/the-balm-cosmetics-frat-boy-shadow-blush
W7 Glowcomotion http://www.thebeautyhall.gr/component/virtuemart/glowcomotion-detail?Itemid=389
Golden Rose Velvet matte No 11 http://www.londessa.gr/products/makigiaz/xeilh/kragion/velvet-matte-lipstick-gr

Πού αλλού μπορείτε να με βρείτε:

❤ Facebook https://www.facebook.com/marilliaschoice1989/
❤ Twitter https://twitter.com/marillia1989
❤ Instagram http://instagram.com/marilliaschoice
❤Snapchtat: marillia1989
❤ Email me: marillia1989@hotmail.com

FILMED AND EDITED BY ME
► My Camera: Canon EOS 600D
► My Editing Software: Adobe Premiere Pro CC

Thanks for watching!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *