Ora News – Goditi me këpucë drejt Ramës? Kryemadhi: Një gjest dinjitoz!

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në “Tonight Ilva Tare” në Ora News, u pyet se me çfarë e kishte hedhur në drejtim të kryeministrit Edi Rama gjatë seancës së sotme.

Pjesë nga biseda:

Tare: Ju keni qëlluar drejt kryeministrit me këpucë?

Kryemadhi: Çfarë rëndësie ka kjo? Ai ka qëlluar shqiptarët. Është një gjest dinjitoz që Edi Rama i ka kthyer fëmijët shqiptarë në spaçator dhe shpërndarës të drogës në gjithë shkollat e mesme. Është një gjest dinjitoz që Edi Rama e ka kthyer shoqërinë shqiptare në shoqërinë e drogës.

Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/goditi-me-kepuce-drejt-rames-kryemadhi-nje-gjest-dinjitoz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *