Rrugës për në dasëm burri i kunates me

Pershendetje te dashur lexues. Une qe po ju shkruaj jam nje vajze e martuar dhe dua te ndaj me ju ate qe me ka bere burri i kunates. Historina ime eshte ndryshe nga ato qe keni lexuar deri tani, dhe do ju lutesha mos me gjykonit per ate qe do ju tregoj. Nje dite teksa ai po me shoqeronte me makine per te blere disa ushqime per ne shtepi, u ftu ne disa rruge qorre plot fera e futi makinen aty ku mos na shikonte njeri i mbylli dyerte dhe me …

Per me shume ju ftoj te lexoni historine time dhe te kuptoni me mire. Shperndajeni dikush ka nevoje ta lexoje kete histori. Faleminderit.

Pasi te shikoni videon ju ftoj te na beni SUBSCRIBE ?? per te pare videot tona me te reja.
Subscribe our Channel :https://www.youtube.com/channel/UC7W84Qg_1iJ0vuhFvcTqYZw
Nese keni Histori tuaja personnale dhe doni ti ndani me lexuesit e faqes sone ju ftoj te na i dergoni ato ne emailin ton info@thenieperjeten.info

Nese deshironi na ndiqni dhe ne rrjetet tonsa sociale .

Facebook : https://www.facebook.com/Thenie-Per-Jeten-168955636637476/

Facebook : https://www.facebook.com/EduaFemijenTim/

Instagram : https://www.instagram.com/_.thenieperjeten._/?hl=en

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *