Tutorial με την Αθηνά Οικονομάκου | GIVEAWAY | Roula Stamatopoulou

Σήμερα σας έχω ένα από τα πιο συζητημένα μακιγιάζ που έχω κάνει και έχετε δει, αυτό της Αθηνάς Οικονομάκου. Σε αυτό το video θα δείτε τη δική μου πρόταση για ένα rock glam μακιγιάζ.

__________________________________________________________________

Παρακολουθήστε όλο το video, γιατί ξεκινάει ένας διαγωνισμός για όλους εσάς. Αυτό που χρειάζεται να κάνετε είναι:

Subscribe (Εγγραφή)στο κανάλι μου.
Comment (Σχόλιο) με τις δικές σας ιδέες για επόμενα tutorials.
και Like.
________________________________________________

Όλα τα προϊόντα:
Smashbox – Photo Finish Primer Water: https://www.smashbox.com/product/6038/34189/face/primers/photo-finish-primer-water
Smashbox – Always On Gel Eye Liner, Fishnet: https://www.smashbox.com/product/6025/45664/eyes/always-on-gel-eye-liner – /shade/Fishnet
Mac – Pro Longwear Foundation, NW18: https://www.maccosmetics.gr/product/13847/10180/foundation/pro-longwear-foundation
Mac – Pro Longwear Concealer, NW20: https://www.maccosmetics.gr/product/13844/10181/concealer/pro-longwear-concealer
Mac – Prep & Prime Transparent Finishing Powder: https://www.maccosmetics.gr/product/13825/4462/skincare/primers/prep-prime-transparent-finishing-powder
Mac – Snowball Extra Dimension Eye Shadow, Stylish Merry: https://www.maccosmetics.gr/product/13840/52230/extra-dimension-eye-shadow-snowball – /shade/Stylishly_Merry
Mac – Powder Blush, Harmony: https://www.maccosmetics.gr/product/13842/329/powder-blush – /shade/Harmony
Mac – Lip Pencil, Currant: facehttps://www.maccosmetics.gr/product/13852/340/lip-pencil – /shade/Currant
Mac – Snowball Impalpable Glare Powder, Happy Go Dazzlingly: https://www.maccosmetics.gr/product/13849/52234/impalpable-glare-powder-snowball – /shade/Happy_Go_Dazzlingly
Bobbi Brown – Corrector, Light Bisque: https://www.bobbibrowncosmetics.com/product/14018/15905/makeup/face-and-cheek/corrector-and-concealer/corrector/ss11
Max Factor – Masterpiece Nude Palette, Rose Nudes: https://www.maxfactor.com/int/eyes/eyeshadow/masterpiece-nude-palette
L’Oreal – False Lash Superstar X-Fiber: http://www.loreal-paris.co.uk/products/make-up/eye/mascara/false-lash-superstar-x-fiber/
Nyx – Eyebrow Powder Pencil, Brunette: https://www.nyxcosmetics.gr/%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1/%CF%86%CF%81%CF%8D%CE%B4%CE%B9%CE%B1/eyebrow-powder-pencil/NYX_408.html
Nyx – Liquid Suede Metallic Matte, Ego: https://www.nyxcosmetics.gr/%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BB%CE%B7/%CE%BA%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CF%8C%CE%BD/liquid-suede-metallic-matte/800897103101.html
Gosh – Giant Pro Liner, Blacker Than Black: https://www.goshcopenhagen.com/uk/giant-pro-liner.html
Maybelline – Color Sensational, No887
Estee Lauder – Pure Color Envy Sculpting Blush, Pink Kiss: https://www.esteelauder.gr/product/631/38592/pure-color-envy/sculpting-blush

__________________________________________________________________

Ακολουθήστε την Αθηνά στα δικά της social media:
Instagram:https://www.instagram.com/athinao1konomakou/
Allover Instagram:https://www.instagram.com/allover_by_athina/
Allover Facebook:https://www.facebook.com/Alloverbyathinaoikonomakou/?ref=br_rs
E-shop:https://allover.gr/en/home/
_______________________________________________________

Ακολουθήστε με στα social media:
roulastamatopoulou.com:
Instagram: https://www.instagram.com/roulastamat…
Facebook: https://www.facebook.com/roulastamato…
Ρούλα Σταματοπούλου προσωπικά profile:
Instagram: https://www.instagram.com/larou1/
Facebook: https://www.facebook.com/roula.stamat…
Twitter: https://twitter.com/roulastam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *