Vrasja e studentes, motra e Arjela Murataj tregon momentet e tragjedisë

Sot në “Pasdite në Top Channel” kanë folur për herë të parë familjarët e studentes 21 vjeçare, Arjela Murataj, që u vra në Tiranë pak ditë më parë nga Aldison Belulaj. Motra e viktimës tregon të vërtetën e ngjarjes dhe lidhjen që kishte viktima me vrasësin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *